Pôžičky bez dokladovania príjmu

Bez dokladovania príjmu musíte hľadať špeciálne pôžičkyNa slovenský trh prichádzajú stále nové a nové typy pôžičiek. Tak sa rozširuje ponuka, aj okruh používateľov, ktorí o nich môžu požiadať. Medzi vyhľadávanejšie a najdostupnejšie patria aj pôžičky bez dokladovania príjmu. Môžu o nich požiadať skutočne všetci používatelia, pretože nemusia dokazovať príjem. To znamená, že keď je váš príjem príliš nízky, nemusíte sa báť podať žiadosť o tento typ. Možno máte aj tajné príjmy, ktoré nechcete nikde uviesť a ani o nich nikto iný okrem vás nevie. Tak aj pre týchto žiadateľov sú úvery bez dokladovania príjmu vhodné. Niektorí sprostredkovatelia si však kladú obmedzenia v iných oblastiach. To, že nemusíte dokladovať príjem nemusí hneď znamenať, že nebudú kontrolovať register alebo že nebudete musieť ručiť nehnuteľnosťou.

Najvýhodnejšie

Najvýhodnejšie sú nebankové ponuky. Niekedy ich bolo možné získať aj v bankových spoločnostiach, dnes je to však už minulosť. Sú dostupné u rôznych nebankových sprostredkovateľov. Nemusíte ich však hľadať po jednom. Všetkých serióznych nájdete na jednom mieste. Pôžičky bez dokladovania príjmu sú skutočne to, čo nebudete ľutovať.

O tom, že skutočne spolupracuje s overenými nebankovými spoločnosťami, ktorým môžete dôverovať, svedčí aj fakt, že každá z nich získala licenciu na sprostredkovanie pôžičiek priamo od Národnej banky Slovenska. Ako tomu môžete veriť? Môžete a môžete si to aj overiť tak, že si nájdete webovú stránku NBS a vyhľadáte si zoznam licencovaných spoločností. Všetkým licencovaným spoločnostiam môžete veriť, pretože si nedovolia nejakým spôsobom pochybiť a všetky ich podmienky by mali byť zreteľné a nezavádzajúce.

Financie naviac Vám doprajú voľnosťDávajú Vám na výber

Pôžičky bez dokladovania príjmu nie sú svojou finančnou ponukou nejako špeciálne obmedzené. V skutočnosti môžete požiadať o veľmi nízke sumy, ako aj o vyššie sumy, z ktorých je možné si zabezpečiť aj bývanie, či auto. Základné delenie je: ihneď, rýchla a americká.

  1. Ihneď

Pôžička bez dokladovania príjmu ihneď je najrýchlejšia vôbec. Prečo si to dovoľujeme tvrdiť? Pretože je dostupná do 24 hodín! Pretože môže byť na vašom účte už do 10 minút od jej schválenia! Pretože vám môže byť schválená už do niekoľkých minút od odoslania žiadosti! Nie je to megarýchlosť? Dokáže vám takouto rýchlosťou sprostredkovať až 500 eur. Ponuka niektorých sprostredkovateľov sa dotýka maximálne 350 eur, no požičať si môžete už od 20 eur. Doba splatnosti je maximálne 500 eur, so sprostredkovateľmi, ktorí poskytujú sumu do 350 eur sa spláca menej, najviac 31 dní. Avšak ich výhodou je, že vám umožňujú bezúročnú pôžičku, ak si od nich požičiate po prvýkrát. Je dostupná každému. Nezamestnaným, zamestnaným, živnostníkom, dôchodcom, ženám na materskej, študentom…

  1. Rýchla

Rýchla pôžička bez dokladovania príjmu sa vyznačuje tým, že má síce dlhšiu dobu spracovania žiadosti aj doručenia peňazí, ktorá môže presiahnuť aj jeden týždeň, no na druhej strane sa toto čakanie vyplatí z toho dôvodu, že vám poskytne viac financií. S touto môžete bez dokladovania príjmu požiadať až do 6 000 eur! Splatnosť je väčšinou niekoľko mesiacov. Niektorí poskytovatelia však presahujú aj niekoľko rokov splatnosti, maximálne je však možné splácať 84 mesiacov.

  1. Americká

Potrebujete vyššie sumy? Žiaden problém. Americká pôžička bez dokladovania príjmu vám poskytne vyššie sumy, s ktorými bez problémov postavíte menší domček alebo kúpite luxusnejšie auto. Je poskytovaná aj niektorým dlžníkom v registri. Ako pri skoro každej vyššej sume, tak aj americká pôžička bez dokladovania príjmu požaduje založenie nehnuteľnosti, no môže byť aj nehnuteľnosť tretej osoby. Čakacia doba je okolo 12 dní.

Zaobídete sa aj bez registraPotrebujete viac?

Nebankoví sprostredkovatelia si plne uvedomujú, že súčasná situácia väčšiny Slovákov môže byť komplikovanejšia ako len samotná pôžička bez dokladovania príjmu, a preto svoj balíček ponúk rozšírili o dve konkrétnejšie ponuky, a to:

  1. Bez registra

Pôžičky bez dokladovania príjmu a bez registra sú vhodné pre tých žiadateľov, ktorí sa nejakým nedopatrením ocitli v registri dlžníkov. Negatívny zápis do registra dlžníkov dostane každý, kto má alebo mal problémy so splácaním minulého úveru. Tento zápis je prístupný každým úverovým inštitúciám, a tie sa na základe toho môžu rozhodnúť, či vám žiadosť akceptujú alebo nie. Sú dostupné jedine s nebankovými sprostredkovateľmi a tento zápis do úvahy brať nebudú.

  1. Bez ručenia nehnuteľnosťou

Druhým špeciálnym typom sú pôžičky bez dokladovania príjmu a bez ručenia nehnuteľnosťou. Vzťahuje sa skôr na sumy do 6 000 eur, pretože pri vyšších je ručenie potrebné.

Môže byť vaša aj takto…

Môžete o ne požiadať viacerými spôsobmi. Využite buď žiadosť cez internet, cez sms správu alebo cez telefón.

  1. Online je celkovo najvýhodnejšia a najrýchlejšia pôžička bez dokladovania príjmu. Nemusíte nikam chodiť, tým pádom zachová vašu anonymitu a dokonca ani nemusíte nikam volať. Osobné stretnutie je potrebné v tom prípade, ak žiadate o vyššiu sumu, kedy ju treba konzultovať s pracovníkom spoločnosti.
  2. Sms má tú výhodu, že nepotrebujete prístup na internet. Stačí vám váš mobilný telefón a vlastniť bankový účet. Nevýhodou je, že sú pomalšie, ako napríklad online a niektorí sprostredkovatelia si účtujú vyššie poplatky za sprostredkovanie.
  3. Cez telefón je opäť rýchlym spôsobom získania peňazí, pretože sa skontaktujete priamo s pracovníkom danej nebankovej spoločnosti a telefonicky sa ho môžete opýtať na všetko, čo vás ohľadom pôžičky bez dokladovania príjmu zaujíma, prípadne vás sám oboznámi o tom, čo by ste mali vedieť skôr, ako o ňu požiadate.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *