Pôžička pre nezamestnaných už do niekoľkých minút!

Nemáte žiadnu prácu a chcete peniaze?Nachádzate sa v nie príliš zvýhodnenej sociálnej a finančnej situácii? Už sa tým netrápte, pretože pôžičky pre nezamestnaných vás môžu aspoň na chvíľu nechať pocítiť, že finančné problémy nemáte. Ponúkajú ich výhradne nebankové spoločnosti, takže darmo by ste ich hľadali v bankových inštitúciách. Hneď od začiatku by sme vás chceli upozorniť, že ak viete, že vaše príspevky nebudú stačiť na splatenie, neriskujte tým, že si ju zoberiete, pretože aj pre 50 eur už niektorým hrozila exekúcia (konfiškácia majetku). Samozrejme, to až v poslednom prípade, ale radšej buďte opatrný a nedajte sa do niečoho, čo nebudete môcť dotiahnuť do konca.

Úver s nami

Ak ste ako nezamestnaný na prieskume súčasných ponúk pôžičiek pre nezamestnaných, môžeme vám značne ušetriť čas. Určite by ste totižto pri vyhľadávaní jednotlivých spoločností natrafili aj na také, ktoré sú menej seriózne a ktoré by vás v konečnom dôsledku mohli obrať skutočne aj o to posledné. Niektoré neseriózne spoločnosti dokonca požadujú ručenie nehnuteľnosťou aj pri veľmi nízkych čiastkach. Vás čas jednoznačne ušetríme, ak si otvoríte stránku, ktorá sprostredkúva pôžičky pre nezamestnaných len s overenými poskytovateľmi a ku ktorej sa dostane po kliknutí na tento odkaz.

Ako vedieť, že títo poskytovatelia, s ktorými spolupracuje sú skutočne seriózni a dôveryhodní? Je pochopiteľné, že ak hľadáte pôžičky pre nezamestnaných, tak sa snažíte nájsť také, ktoré by vás pripravili o peniaze čo najmenej. Tento cieľ si snáď kladie každý, kto hľadá akýkoľvek druh pôžičky. Serióznych poskytovateľov si môžete overiť na stránke Národnej banky Slovenska (www.nbs.sk), ktorá udeľuje licenciu len tým spoločnostiam, ktoré splnili všetky požiadavky na to, aby mohli oficiálne a čestne poskytovať úvery. Pre ujasnenie, na stránke NBS môžete nájsť zoznam všetkých licencovaných bankových aj nebankových spoločností. Ak sa v tomto zozname spoločnosť, ktorú hľadáte, nenachádza, bude lepšie, ak sa jej radšej budete vyhýbať, aby ste to potom neskôr neľutovali.

Obľúbený je online spôsobAkými spôsobmi o ne požiadať?

O pôžičky pre nezamestnaných možno požiadať troma spôsobmi, a to telefonicky, online alebo sms správou. Telefonická patrí k rýchlym spôsobom požiadania, pretože ste priamo v spojení s pracovníkom danej spoločnosti a v lepšom prípade vám vie okamžite povedať, či budete mať nárok na úver alebo nie. Online je taktiež rýchly spôsob získania financií, ktorá vám môže byť v najlepšom prípade doručená už do 10 minút od schválenia. Online ustráži vašu anonymitu, ušetrí váš a zbytočné návštevy v pobočkách pôžičkových inštitúcií. Okrem toho o ňu môžete požiadať z hocijakého miesta, kde máte prístup na internet. Sms pôsobí ako zaujímavá ponuka, pretože ju možno uskutočniť pomocou mobilného telefónu, ale na druhej strane má tie nevýhody, že je v porovnaní s ostatnými spôsobmi pomalšia a niektorí poskytovatelia si požadujú vysoké poplatky za sprostredkovanie.

Variácie

Samotná pôžička pre nezamestnaných je veľmi inovatívnym produktom, za ktorý sú vďační hlavne tí žiadatelia, ktorí peniaze skutočne potrebujú. O to viac je prekvapivé, že sa dá ešte „vytuningovať“, a to tak, že si k tomu môžete pridať resp. odobrať dokladovanie príjmu, ručenie, nebudú vám kontrolovať register…

Ihneď

Pôžička pre nezamestnaných ihneď je bleskurýchlou možnosťou pre tých žiadateľov bez zamestnania, ktorí potrebujú peniaze do 10 min, maximálne do 24 hodín. Dokáže sprostredkovať až do 500 eur, pričom splácať môžete až 3 mesiace, a to s XS. Ferratum a Pôžičkomat vám poskytnú do 350 eur, pričom splácať je možné maximálne 31 dní s Ferratum a 15 dní s Pôžičkomatom. Tieto dve nebankové spoločnosti poskytujú výhodnú akciu pre tých, ktorí o pôžičku pre nezamestnaných ihneď žiadajú prvýkrát. Akcia spočíva v tom, že pri splatení požičanej čiastky nemusíte platiť žiaden úrok. To sa však týka len sumy do 150 eur s Ferratum a do 80 eur s Pôžičkomatom.

Rýchla

Rýchla pôžička pre nezamestnaných vám dokáže poskytnúť aj vyššie sumy, avšak môžete byť požadovaní ručiť nehnuteľnosťou, prípadne spĺňať iné náročnejšie podmienky, aby si boli sprostredkovatelia istí, že sa im požičaná čiastka dostane späť.

Aj bez ručenie dostanú nezamestaní pôžičkuBez ručenia

Pôžička pre nezamestnaných bez ručenia je dostupná aj u vyššie spomínaných poskytovateľov. Nezaručujte sa svojimi jedinými istotami len preto, že potrebujete niekoľko desiatok eur.

Bez dokladovania príjmu

Pôžičky pre nezamestnaných bez dokladovania príjmu sú dostupné hlavne pri type ihneď. Každý nezamestnaný si plne uvedomuje, že ak by mal ešte dokladovať svoj príjem, hlavne ak je veľmi nízky a pozostáva len zo štátnych dávok, tak by bola veľmi nízka pravdepodobnosť schválenia žiadosti.

Bez registra

Pôžičky pre nezamestnaných bez registra je opäť subkategóriou typu ihneď, ktorá neberie do úvahy, či ste v minulosti mali nejaké podlžnosti voči nejakých iným bankovým alebo nebankovým spoločnostiam.

O nezamestnaných je viacej na tomto webe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *