Pôžička aj bez stáleho zamestnania

Hrsť plná peňazíPráve ste prišli na to, že vaše mesačné príspevky vám tohto mesiaca nevystačia, lebo sa vám vo vašej životnej ceste vyskytlo niečo, čo si žiada okamžité finančné riešenie? Takýchto situácii je na svete neúrekom, takže ak to postretlo aj vás, nemusíte sa hanbiť. Kopu ľudí žije bez nároku na akýkoľvek príspevok a niektoré pôžičky možno získať aj bez stáleho zamestnania aj bez stáleho zamestnania. Konkrétnejšie prípady a detaily tohto produktu si povieme v rámci nášho článku.

Rýchle riešenie krátkodobých problémov

Rýchla pôžička pre nezamestnaných vie byť veľmi nápomocná hlavne pre tých, ktorí potrebujú peniaze aj ihneď. Určená je však na krátkodobé problémy, vzhľadom na sumu, ktorú dokáže sprostredkovať. Aj sami si viete domyslieť, že žiadna spoločnosť asi nebude ochotná požičať žiadateľovi bez stáleho zamestnania nejaké obrovské sumy. Ak sa napríklad stane, že potrebujete niekam súrne odcestovať, potrebujete absolvovať nejaký spoplatnený zdravotnícky zákrok, potrebujete si obstarať nejakú oblečenie alebo obuv atď., tak tento produkt je na to veľmi vhodný. Koľko vám ale konkrétne dokáže sprostredkovať?

Rýchla pôžička pre nezamestnaných vám vie sprostredkovať financie väčšinou do 350 eur, v niektorých prípadoch aj do 500 eur. Ako každý finančný produkt, tak aj tento je potrebné jedného dňa splatiť. Doba splatnosti sa pri tomto produkte pohybuje do 30 dní. Niektoré spoločnosti umožňujú aj 3-mesačné splácanie, pri tom však preplatíte oveľa viac. Úroková sadzba sa pri týchto produktoch pohybuje okolo 25% (môže to byť menej, ale aj viac) a niektorí poskytovatelia dokonca úrok odpúšťajú, ak ste ich nový zákazník. Viete u koho možno peniaze bez náročných podmienok získať?

Zo žiadosti vynechajte banky

Treba sa zmieniť o tom, že pôžička pre nezamestnaných ihneď je sprostredkovaná nebankovými spoločnosťami. Mnoho ľudí  sa bojí s nimi púšťať do paktu, pretože ich má zaškatuľkované ako neseriózne a úžernícke inštitúcie. Nikto však nikomu nekáže takéto spoločnosti žiadať o pomoc. Na stránke, ku ktorej sa viete dostať aj po kliknutí na hore vyznačené slovné spojenie, vám poskytujeme jedine overených a dôveryhodných poskytovateľov finančných produktov rôzneho typu. To, koľko preplatíte, ovplyvňuje aj to, akým spôsobom sa rozhodnete o tento produkt požiadať.

Najrýchlejšia metóda je online

Pokiaľ potrebujete peniaze čo najrýchlejšie a vo vašom okolí nie je žiadna taká osoba, ktorá by vám vedela poskytnúť takúto sumu, pôžička pre nezamestnaných ihneď je vám dostupná online, telefonicky, ale aj cez sms. Ak by sme ich mali zoradiť podľa rýchlosti, sedí poradie, ktoré sme zvolili v predchádzajúcej vete.

Ak o niečo žiadate online, nielenže je to najrýchlejšie, ale aj anonymné a nemusíte platiť za žiaden hovor prípadne za sms žiadosť. Pôžička pre nezamestnaných ihneď a online je spôsob, ktorý vám vie peniaze na vašom účte zaručiť už do 24 hodín, v lepšom prípade do 10 minút od schválenia. Poskytovatelia vás nebudú naťahovať, posnažia sa vás čo najskôr oboznámiť o tom, či máte na finančnú pomoc od nich nárok alebo nie. Ušetríte hodiny času, ktoré by ste ináč trávili zisťovaním toho, kto by vám takúto pomoc poskytol. Osobné požiadanie v tomto prípade neprichádza do úvahy, pretože nebankové spoločnosti majú len zriedkavo svoje kamenné pobočky. Ak majú, tak aj vtedy treba na vyplatenie sumy čakať.

Pri telefonickej žiadosti je teda potrebné zaplatiť za telefonát a potrebujete sa aj nejako prezentovať. Pri sms žiadosti je to zdĺhavé preto, lebo musíte všetko napísať do sms správy. Vybavovanie žiadosti trvá nejakú dobu, môže to byť aj 1 týždeň a k tomu si ešte poskytovatelia tohto spôsobu účtujú vysoké poplatky za sprostredkovanie sms pôžičky pre nezamestnaných.

Bez ručenia, bez dokladovania príjmu, bez registra

Je logické, že pôžička pre nezamestnaných ihneď bude poskytovaná takým žiadateľom, ktorých príjmy resp. príspevky nie sú „nič moc“ a preto sú niektoré dostupné aj bez dokladovania príjmu a bez registra. Môže sa však stať, že do formulára bude potrebné napísať výšku vášho čistého mesačného príjmu, ten však nebude nikto overovať.

V minulosti sa mohlo stať, že ste v nejakej spoločnosti mali nejaké podlžnosti, čo zapríčinilo, že ste sa dostali do registra dlžníkov. Súčasnosť však priniesla aj takých poskytovateľov, ktorí register nekontrolujú a neberú do úvahy. Rýchla pôžička pre nezamestnaných bez registra je možná, avšak niektorí poskytovatelia ho kontrolujú, keďže chcú mať záruku vrátenia ich dočasnej finančnej pomoci.

Ak sa stretnete s tým, že by niektorý poskytovateľ požadoval pre niekoľko eur ručenie, radšej sa od neho čo najrýchlejšie vzdiaľte, pretože to naznačuje neserióznosť. Je síce pravda, že sa len zabezpečujú, pretože ste bez stáleho zamestnania a teda bez stáleho príjmu, a môže sa stať kadečo. Ale s takou podmienkou by ste nemali súhlasiť už len kvôli vám a vašej rodine (ak nejakú máte).

Pre koho je produkt vhodný?

Pôžička pre nezamestnaných ihneď nie je výhradne určená len tým, ktorí sú na úrade práce, ako to môže názov naznačovať, ale aj tým, ktorí si zarábajú brigádou, alebo ženám na materskej, dôchodcom, študentom, živnostníkom a každému, kto má aspoň nejaký príjem, aj keď štátnym príspevkom, aby mohol peniaze do vopred stanoveného termínu vrátiť.

Ak by ste sa o tomto produkte chceli dozvedieť niečo viac, pôžička pre nezamestnaných, a teda aj pre tých bez stáleho zamestnania, je spracovaná aj na webe, kde o ňu môžete aj hneď požiadať, alebo si môžete prečítať tento článok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *